ANIME

Kuroshitsuji

5. ledna 2012 v 19:01 | Tacu
Slíbila jsem si, že každej den dodám nějakej novej článek.. aspoň nějakej žblept... a protože vás chci zasvětit do mýho šílenýho světa, postupně udělám nějaký bla bla o každým anime nebo dorama, co jsem viděla... Přemášlela jsem a když jsem koukla na seznam svých oblíbených, praštilo mě do očí Kuroshitsuji (anglicky Black butler, česky asi Temný komorník). V jednom školním časopisu bylo zařazené mezi top5, takže se určitě líbí nejenom mě..
Vypráví se zde o Cielu Ptantomvilovi (opravdu teď nevím, jestli jsem to příjmení napsala správně), který slíbil svou duši Sebastianovi, když mu pomůže pomstít jeho rodinu.Do toho vyšetřuje různé případy, např. Jacka Rozparovače, jakožto "královnin hlídací pes". Na dvanáctiletýho kluka docela dobrý, ne?
Asi to vypadá, jako nudnej příběh, maximálně nějaká detektivka, ale zdání klame! Po té, co jsem přežila první díl, který mi ve svém vrcholu nahnal strach, to začala bejt dost sranda... hlavně, když se na scéně oběví shinagami Grell. Taková zvláštní červená postava s ostrými zoubky a motorovnou v ruce, zamilovaná do Sebastiana. (Dodnes nevím, jestli neměl být Grell dívka.) A až se ukáže i Pluplu, tak budete chvílemi opravdu umírat smíchy =) jen ten konec je takovej.. no... nebudu prozrazovat... třeba s tím koncem budete spokojeni... jestli ne, nezoufejte! Naskladě máme i volně navazující sérii, ukrývající se pod názvem Monoshitsuji. Dlouho jsem ji hledala a nechápala, jak to může pokračovat.. ale může. A věřte, že si tam Ciela opravdu oblíbíte ^.^

Anime Roscestník

14. listopadu 2008 v 12:46 | Lumiera


 
 

Reklama